dr hab. n. med. Jolanta Kunikowska

dr hab. n. med. Jolanta Kunikowska

Specjalista medycyny nuklearnej

Adiunkt w Zakładzie Medycyny Nuklearnej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i specjalistą chorób wewnętrznych oraz medycyny nuklearnej. W ramach medycyny nuklearnej dr hab. n. med. Jolanta Kunikowska zajmuje się tematyką personalizowanej terapii w guzach neuroendokrynnych, glejakach mózgu oraz zastosowaniem nowych znaczników, tj. antygen specyficzny dla raka prostaty w diagnostyce chorób nowotworowych. Od lat aktywnie działa w polskich i europejskich strukturach naukowo-badawczych. Od wielu lat jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Nuklearnej, a od 2014 roku była w Zarządzie Europejskiego Towarzystwa Medycyny Nuklearnej (EANM). W latach 2008-2014 była Delegatem Krajowym EANM, w latach 2010-2015 członkiem komitetu onkologicznego EANM, 2019- do chwili obecnej pełni funkcję Prezydenta-Elekta EANM. Jest autorką i współautorką ponad 100 publikacji oraz prelegentką na wielu krajowych i międzynarodowych konferencjach. Zakres konsultacji: - wskazania i interpretacja badań scyntygraficznych oraz PET/CT - ocena wskazań do terapii radioizotopowych w szczególności personalizowanej terapii w guzach neuroendokrynnych i radioizotopowego leczenia raka prostaty.

Opinie naszych pacjentów

Pani doktor jest niezwykle symapatyczna i profesjonalna. Widać, że zna się na swoim zawodzie i ma duże doświadczenie w leczeniu trądziku. W ciągu nieco ponad pół roku wyleczyła całkowicie mój dość uporczywy trądzik, z którym zmagalam się zarówno w wieku młodzieńczym, jak i już po 20-stce.

nicola22ize Opinia z portalu Znany Lekarz

Wszystko wytłumaczone jak powinno się wytłumaczyć laikowi. Bardzo dokładnie przeprowadzony wywiad. Profesjonalnie został wykonany zabieg oraz przedstawiony mi dalszy sposób leczenia. Pani Doktor bardzo cierpliwa i bardzo dociekliwa, co sobie cenię. Z pełnym przekonanie polecam!

marek Opinia z portalu Znany Lekarz

Widać doświadczenie zawodowe , diagnoza postawiona błyskawicznie , objaśniona przyczyna i przebieg choroby- od wizyty minęło kilka dni , choroba przeminęła - diagnoza się sprawdziła polecam ;)

Karolina S. Opinia z portalu Znany Lekarz

Copyright © 2017 Saska Skin ul. Meksykańska 8 lok. 1 (W-wa, Saska Kępa) +48 781 00 60 70 +48 22 400 60 70

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.