dr n. med. Aleksandra Antolak

dr n. med. Aleksandra Antolak

lekarz medycyny estetycznej, anestezjolog

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W latach 2010-2018 pracownik I Kliniki Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus w Warszawie. Od 2013 roku uczestniczka licznych polskich i zagranicznych szkoleń z zakresu medycyny estetycznej. Aktualnie pracuje jako lekarz medycyny estetycznej oraz anestezjolog w klinice urazowo-ortopedycznej i klinice leczenia bezpłodności w Warszawie. W swojej praktyce opiera się na doświadczeniu nabytym w kraju i zagranicą, stosując skuteczne i sprawdzone metody terapii. Szeroko korzysta z możliwości najnowszych zdobyczy medycyny estetycznej, w tym nowoczesnych technologii dostępnych tylko lekarzom. Jej działania cechuje dbałość o uzyskanie równowagi i harmonii w wydobywaniu, podkreślaniu i utrzymywaniu naturalnego piękna z zachowaniem szacunku dla indywidualnych cech urody. Jednocześnie przykłada ogromną wagę do bezpieczeństwa pacjentek i pacjentów.

Opinie naszych pacjentów

Pani doktor jest niezwykle symapatyczna i profesjonalna. Widać, że zna się na swoim zawodzie i ma duże doświadczenie w leczeniu trądziku. W ciągu nieco ponad pół roku wyleczyła całkowicie mój dość uporczywy trądzik, z którym zmagalam się zarówno w wieku młodzieńczym, jak i już po 20-stce.

nicola22ize Opinia z portalu Znany Lekarz

Wszystko wytłumaczone jak powinno się wytłumaczyć laikowi. Bardzo dokładnie przeprowadzony wywiad. Profesjonalnie został wykonany zabieg oraz przedstawiony mi dalszy sposób leczenia. Pani Doktor bardzo cierpliwa i bardzo dociekliwa, co sobie cenię. Z pełnym przekonanie polecam!

marek Opinia z portalu Znany Lekarz

Widać doświadczenie zawodowe , diagnoza postawiona błyskawicznie , objaśniona przyczyna i przebieg choroby- od wizyty minęło kilka dni , choroba przeminęła - diagnoza się sprawdziła polecam ;)

Karolina S. Opinia z portalu Znany Lekarz

Copyright © 2017 Saska Skin ul. Meksykańska 8 lok. 1 (W-wa, Saska Kępa) +48 781 00 60 70 +48 22 400 60 70

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.