lek. Agnieszka Giderewicz-Baran

lek. Agnieszka Giderewicz-Baran

Specjalista dermatolog , Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej

Specjalistka dermatolog z dwudziestoletnim stażem. Ukończyła z wyróżnieniem Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Regularnie uczestniczy w konferencjach i szkoleniach w kraju i zagranicą. Zwolenniczka holistycznego podejścia do leczenia chorób skóry . Główne zainteresowania dr Giderewicz-Baran obejmują leczenie trądzika i łuszczycy. Wykonuje zabiegi elektro i kriochirurgii. W obszarze dermatologii estetycznej najchętniej korzysta z mezoterapii, toksyny botulinowej i laserów. dr A. Giderewicz-Baran przyjmuje pacjentów we wszystkie dni tygodnia.

Opinie naszych pacjentów

Pani doktor jest niezwykle symapatyczna i profesjonalna. Widać, że zna się na swoim zawodzie i ma duże doświadczenie w leczeniu trądziku. W ciągu nieco ponad pół roku wyleczyła całkowicie mój dość uporczywy trądzik, z którym zmagalam się zarówno w wieku młodzieńczym, jak i już po 20-stce.

nicola22ize Opinia z portalu Znany Lekarz

Wszystko wytłumaczone jak powinno się wytłumaczyć laikowi. Bardzo dokładnie przeprowadzony wywiad. Profesjonalnie został wykonany zabieg oraz przedstawiony mi dalszy sposób leczenia. Pani Doktor bardzo cierpliwa i bardzo dociekliwa, co sobie cenię. Z pełnym przekonanie polecam!

marek Opinia z portalu Znany Lekarz

Widać doświadczenie zawodowe , diagnoza postawiona błyskawicznie , objaśniona przyczyna i przebieg choroby- od wizyty minęło kilka dni , choroba przeminęła - diagnoza się sprawdziła polecam ;)

Karolina S. Opinia z portalu Znany Lekarz

Copyright © 2017 Saska Skin ul. Meksykańska 8 lok. 1 (W-wa, Saska Kępa) +48 781 00 60 70 +48 22 400 60 70

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.